Home

plátno vzdialený zbytočný svetový pohár v zjazdovom lyžovaní 2018 2019 Jedna noc Zastavte sa stávka

Strategie - V sobotu odštartuje Svetový pohár v alpskom lyžovaní. Preteky s  Petrou Vlhovou prinesie RTVS
Strategie - V sobotu odštartuje Svetový pohár v alpskom lyžovaní. Preteky s Petrou Vlhovou prinesie RTVS

Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára  v Špindlerovom Mlyne (video) - SITA.sk
Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára v Špindlerovom Mlyne (video) - SITA.sk

Svetový pohár - lyžovanie - Petra Vlhová výsledky dnes 1. kolo slalom  Schladming | Šport.sk
Svetový pohár - lyžovanie - Petra Vlhová výsledky dnes 1. kolo slalom Schladming | Šport.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - slalom 1. kolo v Lenzerheide (zjazdové lyžovanie)  | SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - slalom 1. kolo v Lenzerheide (zjazdové lyžovanie) | SPORTNET

Svetový pohár v alpskom lyžovaní | TA3

Skvelá Vlhová! Po tesnej bitke sa dostala na pódium, vyhrala Shiffrinová -  Zimné športy - Športweb
Skvelá Vlhová! Po tesnej bitke sa dostala na pódium, vyhrala Shiffrinová - Zimné športy - Športweb

Petra Vlhová - Program a výsledky - Sezóna 2018/2019 | SPORTNET

Vlhová útočila na víťazné double: V slalome ju piatykrát zdolala len  fenomenálna Shiffrinová | Športky.sk
Vlhová útočila na víťazné double: V slalome ju piatykrát zdolala len fenomenálna Shiffrinová | Športky.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní – Wikipédia

Petra Vlhová dnes skončila desiata. Bassinová vyhrala aj v nedeľu | SPORTNET

Lienz svetový pohár 2023 ▶️ program, výsledky, Vlhová víťazka VIDEO

Kalendár SP v alpskom lyžovaní 2017/2018 -

Svetový pohár v alpskom lyžovaní Špindlerov Mlyn. Petra Vlhová ovládla  obrovský slalom! (VIDEO) | 7sport.sk
Svetový pohár v alpskom lyžovaní Špindlerov Mlyn. Petra Vlhová ovládla obrovský slalom! (VIDEO) | 7sport.sk

SP v alpskom lyžovaní žien Bansko 2020 | Petra VLHOVÁ | 7sport.sk

Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Maribore – obrovský slalom a slalom |  Dukla - Vojenské športové centrum
Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní v Maribore – obrovský slalom a slalom | Dukla - Vojenské športové centrum

Svetový pohár 2018/19 - online 1. diel | Livestreaming.cz

LIVE: Finále SP - slalom žien, 1. kolo | Livestreaming.cz

SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky |  BetArena.sk
SP v alpskom lyžovaní ⛷️ Are 2023 [LIVE]: Petra Vlhová, výsledky | BetArena.sk

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf  venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk
Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní 2021/2022: Výsledky za dnes - slalom 2.  kolo (muži) | SPORTNET
Svetový pohár v alpskom lyžovaní 2021/2022: Výsledky za dnes - slalom 2. kolo (muži) | SPORTNET

Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová  | Slovenský olympijský tím
Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová | Slovenský olympijský tím

Skvelá Petra Vlhová má ďalšie pódiové umiestnenie v slalome Svetového  pohára - SITA.sk
Skvelá Petra Vlhová má ďalšie pódiové umiestnenie v slalome Svetového pohára - SITA.sk

Fantastická Vlhová bojovala o obhajobu prvenstva: V Lahti spečatila pódiový  hetrik! | Športky.sk
Fantastická Vlhová bojovala o obhajobu prvenstva: V Lahti spečatila pódiový hetrik! | Športky.sk