Home

vodopád hrad prediskutovať slovenská reprezentácia vo futbale góly súhlas mesto chladný

Štyri góly slovenskej „21“ v gréckej sieti spríjemnili trénerovi Guľovi  návrat do Žiliny - SITA.sk
Štyri góly slovenskej „21“ v gréckej sieti spríjemnili trénerovi Guľovi návrat do Žiliny - SITA.sk

Futbalisti do 19 rokov dostali v úvode ME od Francúzska 5 gólov - Správy  RTVS
Futbalisti do 19 rokov dostali v úvode ME od Francúzska 5 gólov - Správy RTVS

Slováci zvalcovali Ukrajinu. Dali jej štyri góly, množstvo ďalších šancí  zahodili - Reprezentácia - Futbal - Športweb
Slováci zvalcovali Ukrajinu. Dali jej štyri góly, množstvo ďalších šancí zahodili - Reprezentácia - Futbal - Športweb

tektonický študent únos slovensko ukrajina futbal liga narodov dobyvateľ  drahý opravár
tektonický študent únos slovensko ukrajina futbal liga narodov dobyvateľ drahý opravár

Košičan Marek Rodák strelil ako brankár víťazný gól futbalovej  reprezentácie Slovenska do 21 rokov!
Košičan Marek Rodák strelil ako brankár víťazný gól futbalovej reprezentácie Slovenska do 21 rokov!

Slovenský futbalový zväz - Po prvom polčase prehráva slovenská reprezentácia  v Prahe s domácim Českom 0:1. Gól strelil v 32. minúte Patrik Schick.  Slovensko, do toho! #slovenskisokoli | Facebook
Slovenský futbalový zväz - Po prvom polčase prehráva slovenská reprezentácia v Prahe s domácim Českom 0:1. Gól strelil v 32. minúte Patrik Schick. Slovensko, do toho! #slovenskisokoli | Facebook

Reprezentácia uzavrie rok 2012 priateľským derby zápasom s Českom |  Slovenský futbalový zväz
Reprezentácia uzavrie rok 2012 priateľským derby zápasom s Českom | Slovenský futbalový zväz

Slovensko v kvalifikácii o postup na MS 2022 vo futbale prehralo v Rusku  vlastným gólom Škriniara (foto) - SITA.sk
Slovensko v kvalifikácii o postup na MS 2022 vo futbale prehralo v Rusku vlastným gólom Škriniara (foto) - SITA.sk

Slovenská futbalová reprezentácia - YouTube

Kvalifikácia ME hráčov do 17 rokov: Slovensko dnes remizovalo s Holandskom  | SPORTNET
Kvalifikácia ME hráčov do 17 rokov: Slovensko dnes remizovalo s Holandskom | SPORTNET

Momenty slovenskej futbalovej reprezentácie v roku 2019

Prípravný zápas futbalovej reprezentácie do 19 rokov: Nitriansky odchovanec  strelil Turecku dva góly!
Prípravný zápas futbalovej reprezentácie do 19 rokov: Nitriansky odchovanec strelil Turecku dva góly!

Črtá sa nový tréner futbalovej reprezentácie. Môžu začať rokovania s týmto  adeptom | TVNOVINY.sk
Črtá sa nový tréner futbalovej reprezentácie. Môžu začať rokovania s týmto adeptom | TVNOVINY.sk

Vstupenky a zájazdy na zápasy Slovenskej reprezentácie | FutbalTour.sk

Slovenská futbalová reprezentácia prehrala s Bosnou 1:2

Slovenská reprezentácia vyhrala v Severnom Írsku. Postupuje na futbalové  Euro | | .týždeň - iný pohľad na spoločnosť
Slovenská reprezentácia vyhrala v Severnom Írsku. Postupuje na futbalové Euro | | .týždeň - iný pohľad na spoločnosť

Adam Danko vychytal výhru Slovenska nad Holandskom, rozhodol gól Samuela  Urgelu | FK Železiarne Podbrezová
Adam Danko vychytal výhru Slovenska nad Holandskom, rozhodol gól Samuela Urgelu | FK Železiarne Podbrezová

Na gól Bieloruska sme našli odpoveď: Devätnástka vstúpila do kvalifikácie  ME remízou | Športky.sk
Na gól Bieloruska sme našli odpoveď: Devätnástka vstúpila do kvalifikácie ME remízou | Športky.sk

Slovenská reprezentácia sa nachádza na historickej križovatke

Čakali sme ťažší zápas. Pomohli nám rýchle tri góly, tvrdí Weiss ml. -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Čakali sme ťažší zápas. Pomohli nám rýchle tri góly, tvrdí Weiss ml. - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Slovenské národné futbalové mužstvo – Wikipédia

SR A – Top 10 víťazných gólov slovenskej reprezentácie | Slovenský futbalový  zväz
SR A – Top 10 víťazných gólov slovenskej reprezentácie | Slovenský futbalový zväz

UEFA si 100 dní pred štartom EURO 2020 posvietila na Slovensko | SPORTNET

Slovenský futbalový zväz - Slovenská reprezentácia dievčat do 17 rokov  remizovala v odvete s rovesníčkami zo Slovinska 1:1. Gól Sloveniek strelila  Tereza Mrocková🤗⚽🇸🇰️ Ženský futbal na Slovensku | Facebook
Slovenský futbalový zväz - Slovenská reprezentácia dievčat do 17 rokov remizovala v odvete s rovesníčkami zo Slovinska 1:1. Gól Sloveniek strelila Tereza Mrocková🤗⚽🇸🇰️ Ženský futbal na Slovensku | Facebook

Futbal : Slovensko - Čierna Hora / Hlasy po zápase | Šport.sk